Specialist marketing

 Conditii:

  • studii superioare finalizate, preferabil marketing sau web design;
  • constituie un avantaj experienta pe piata financiara;
  • persoana proactiva, cu spirit de echipa si dorinta de implicare;
  • experienta in marketing / publicitate / PR - minim 3 ani;
  • cunostinte de marketing online, SEO, Content Marketing, Copywriting;
  • cunostinte avansate de operare PC (Photoshop, Wordpress, Adobe);
  • notiuni solide de marketing si comunicare;
  • experienta in aplicarea tehnicilor de marketing offline si online;
  • cunostinte avansate de limba engleza;
  • abilitati de comunicare si de analiza.

Responsabilitati:

  • crearea strategiei de marketing pentru companie/companiile din grup si implementarea acesteia;
  • selectia si gestionarea relatiei cu partenerii (agentii de grafica, agentii de evenimente, agentii de PR, diversi furnizori de servicii corelate cu activitatea desfasurata);
  • planificarea activitatii de promovare a produselor;
  • evaluarea continua a cerintelor pietei si stabilirea obiectivelor de lucru;
  • gestioneaza conturile de social media ale companiei;
  • crearea si participarea la programele de fidelizare a clientilor;

Beneficii:

  • salariu competitiv;
  • oportunitati de participare la training-uri, specializari, workshopuri etc.;
  • Un mediu de lucru placut, dinamic, cu oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar-bancar
  • Posibilitatea de a lucra in cadrul unei societati cu o cultura organizationala solida ce incurajeaza si sprijina performantele angajatilor
  • Participarea la programe de dezvoltare profesionala
  • Sprijin permanent din partea colegilor
  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala

Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la adresa [email protected] .