Secretara

Denumire post:  Secretara

Departament:   Administrativ

Nivel cariera:  Entry/Middle

BRK Financial Group, unul dintre cei mai activi intermediari la Bursa de Valori Bucuresti are deschisa o pozitie de Secretara, in cadrul departamentului Administrativ si cauta o persoana punctuala, serioasa si disciplinata, cu spirit organizatoric bine dezvoltat, cu dorinta constanta de auto-perfectionare, proactiva si cu abilitati bune de comunicare. Candidatul ideal trebuie sa cunoasca pachetul Microsoft Office, si sa aiba cel putin doi ani de experienta intr-un job similar, sa fie absolvent de studii superioare si sa fie vorbitor independent de limba engleza.

Responsabilitati principale:

  •   Inregistrarea, scanarea, indosarierea, arhivarea contractelor si documentelor companiei;
  •   Redactarea de documente, rapoarte, informari si comunicari generale;
  •   Realizeaza activitatile administrative si de protocol;
  •   Ofera suport in diferite sarcini administrative;
  •   Redacteaza si expediaza corespondenta interna si externa;
  •   Preluarea si directionarea apelurilor;
  •   Intampinarea clientilor, a partenerilor, etc

Ce oferim:

  •  Un pachet salarial competitive, compus dintr-o componenta fixa si o componenta variabila
  •   Un pachet de beneficii de top dintre care mentionam: tichete de masa, abonament medical la un furnizor de servicii medicale, cotizatie lunara a angajatorului la un fond de pensii “Pilon III” inca din prima luna de angajare, prime cu ocazia sarbatorilor (de 3 ori pe an), zile de concediu de odihna suplimentare in functie de vechimea in campul muncii
  •   Traininguri de specializare
  •   Suport reconversii profesionale interne
  •   Extra zile de concediu

Persoanele interesate sunt invitate sa aplice direct (CV+scrisoare de intentie) printr-un email la adresa [email protected] , mentionand in subiectul emailului “Aplicatie post Secretara ”.